Rolls Royce Boat Tail Tanitti

 Belki de dünyanın önde gelen lüks otomobil üreticisi Rolls Royce, bölünmeye devam etme niyetini doğruladıktan birkaç gün sonra yeni bir "Boat Tail" özel dört koltuklu retro üstü açılır arabayı tanıtacağını söylüyor. BMW artık gelişmiş bir alüminyum uzay kafes yapısı ile destekleniyor ve her yerde bulunan "Boat Tail" büyük ölçüde geleneksel Rolls-Royce Phantom Limousine'e dayanıyor. 

Bununla birlikte, değiştirilen 1.813 benzersiz ünitenin tamamının yeni model için özel olarak tasarlandığı ve üretildiği bildirildi. Otomobilde ayrıca bir gıda soğutucusu, güneş şemsiyeleri, katlanır masalar ve tamamen yeniden yaratılmış, arkaya yerleştirilmiş karbon fiberden katlanır koltuklar bulunuyor. Standart üretim bir otomobile takılan 6.75 litrelik çift turbo V12 motor, bir tork konvertörlü otomatik şanzıman aracılığıyla arka tekerleklere 420 kW / 900 Nm sağlar. Sekiz seviye. Rolls-Royce,  Boat Tail için henüz 0-100km / s süre önermedi, ancak Phantom'un 6.75 litrelik motoru, varsayımsal zamanda ölçüt sprinti fethedebilir. 

Bu 5,3 saniyedir. Marka, "müşteri mahremiyetine saygı göstermeyen" otomobillerin fiyatını onaylamıyor. Bununla birlikte, bir İngiliz Autocar geceleme raporuna göre, bir alıcı 20 milyon sterlin (37 milyon AU $) girerse, şimdiye kadar satılan en pahalı yeni arabalardan biri olacak. Rolls-Royce `` Boat Tail '' motosiklet tasarımı ve adı, 1920'ler ve 1930'ların yatlarından esinlenerek neredeyse tamamen ısmarlanmıştır. 2020 yılında CarAdvice, 2021 Rolls-Royce "Boattail" olacak ilk patent başvurusunu duyurdu.


Kaynak: caradvice

Yorumlar