microsoft flight simulator boyutunu dusurdu

Microsoft Flight Simulator'ın en son ultra gerçekçi sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmeyi düşünüyorsanız, artık çok daha kolay çünkü sürüm artık çok daha küçük. Başlarda 170 gb gibi oldukça yüksek olan boyut yama ile beraber 83 gb kadar düşürüldü.

Bu, bant genişliği sınırı içinde kalmaya çalışanlar veya oyunları daha iyi performans için katı hal sürücülerine sıkıştırmak isteyenler için iyi bir haber olabilir. Yerden tasarruf etmek için ne gibi önlemler aldıkları belli değil, ancak Avustralya'daki bu 212 katlı kuleyi yıkmanın yüzlerce megabayt gerektireceğini varsaymalıyız.

Özellikle oyun konusuna önem veren kişiler için bu boş alan oldukça önemli. Diğer oyunlarınıza yer ayırmak için oldukça efektif bile denilebilir. 

Bu, oynadığınız diğer tüm oyunları kaldırmak yerine konsola yüklediğinizi varsayarsak, gelecekteki Xbox Series X / S bağlantı noktaları için de iyi bir işarettir. Seagate 1 TB genişletme diski takılı olsa bile, zaman zaman oynamak istediğiniz Game Pass oyunlarını Call of Duty, Halo: The Master Chief Collection, Gears 5 ve Red Dead Redemption 2'ye yükledikten sonra alan yine de değerlidir.

Konsol sürümü için yeni eklenen belgelerin Xbox bağlantı noktasından da bahsetmesi tesadüf değil. Mevcut SDK, geliştiricilerin Xbox'ta kullanım için eklentilerini ayarlamalarına yardımcı olacak bazı en iyi uygulamaların yanı sıra Xbox'ta kullanım için model optimizasyonunu gösteren bazı örnekler içerir. Bu haftaki geliştirici Soru-Cevap oturumu sırasında, Microsoft Flight Sim'in başkanı Jorg Neumann, Xbox sürümünün çıkış tarihini açıklamayı reddetti. Önümüzdeki birkaç hafta. haftalık. Şimdi söyleyebileceği tek şey, Xbox sürümüyle birlikte yeni bir PC sürümünün, diğer optimizasyonlar ve sistemin yeni bir sürümüyle birlikte piyasaya sürüleceği.Kaynak: Engadget

Yorumlar